MENU

Biz Kimiz

Sigortacılık sektörüne 2007 yılında adım attığımızdan bu yana ,ilkeli ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibinden ödün vermeden faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinin güvenceleri ve deneyimiyle büyüyen şirketimiz, genç ,dinamik ve güçlü yapısıyla , sektörde lider ve öncü duruşuyla ,sigortacılığın her alanında daima yanınızda olmaya ve en iyi hizmeti sunmaya devam etmektedir. Ali Gemici Sigorta Aracılık Hiz. Ltd.Şti. olarak , Biz Bugün dünyanın en büyük sigorta şirketlerinin tüm ayrıcalıklarını sizin için tek bir çatı altında sunmaktayız.
VİZYONUMUZ
Sigortacılık sektöründe kaliteli hizmet ve sigortacılık alanındaki uzmanlığımızla Türkiye çapında bilinen , dürüst, net ,güven verici bir sigorta acentesi olmak.
MİSYONUMUZ
Sunmuş olduğumuz sigorta ürünleriyle müşterilerimizin sigorta ihtiyaçlarını doğru bir şekilde karşılamak , sigortalılarımızın menfaatlerini korumak ve 7/24 hasar desteği sunmaktayız. Acenteliğini yapmış olduğumuz şirketlerle büyümek ve onlara yeni değerler kazandırmak.
YÖNETİCİMİZDEN MESAJ
Sigortacılık geçmişten bu yana çağımızın vazgeçilmez ihtiyacı olma özelliğini korumaktadır. Sürekli değişimlerden geçen ve kendini yenileyen bir sektör olma özelliğine sahiptir. Bu değişim sürecinde müşterilerimizin sigorta ihtiyaçlarını doğru olarak belirlemek , müşterilerimize doğru ve geniş teminatlı sigorta poliçesi sunmak ,poliçe süresince her konuda müşterilerimizle iletişim halinde olmak önceliğimizdir. Hedefimiz bu öncelikler doğrultusunda hem sektör olarak ,hem acente olarak ,hem de siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini daima en yüksek seviyede tutmak, sağlam adımlarla büyümektir. Biz büyük bir aileyiz , ailemizin bir ferdi olarak, aramızda sizi de görmeyi heyecanla bekliyoruz.

Saygılarımla
ALİ GEMİCİ

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

0242 746 76 00

Adınızı ve Telefon Numaranızı YazınSizi Hemen Arayalım


WhatsApp

Telefon