MENU

Enerji Santrali Sigortaları

Günümüzde şirketler, operasyonlarını ve iş süreçlerini büyük ölçüde teknolojiye bağımlı olarak sürdürüyor. Bu nedenle siber risk yönetimi ve üçüncü şahıs verilerinin saklanması konusunda gereken önlemlerin alınmaması; marka ve itibar zararlarına, veri ihlallerine, kamu otoritesinin incelemelerine ve mali kayıplara neden olabilmektedir.
Gezegenimizin en büyük sorunlarından biri mevcut enerji üretme ve tüketme alışkanlıklarının sürdürülebilir olmamasıdır. Bu durumun en somut kanıtı ise insan kaynaklı iklim değişikliğidir. Günümüzde enerjinin tüketiminin büyük çoğunluğu hala fosil kaynaklı yakıtlardan sağlanmaktadır. İklim değişikliğinin geri dönülemez olumsuz sonuçlarının en az seviyeye indirilebilmesi adına enerji verimliliği, yenilenebilir enerji ve ormansızlaşmanın önlenmesi konularını şirket faaliyetlerimizin, ürün ve hizmet süreçlerimizin her adımında maksimum düzeyde gözetiyoruz.

Uzun yıllardır yenilenebilir enerji sektörünü destekleyerek, enerji santrallerini tüm risklere karşı teminat altına almaktayız.. Yangın, doğal afetler, kötü niyetli hareketler, hırsızlık, makine kırılması, elektronik cihaz teminatlarının yanı sıra operasyonel kar kaybı da Enerji Santralleri Sigortası kapsamında karşılanmaktadır.
 

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

0242 746 76 00

Adınızı ve Telefon Numaranızı YazınSizi Hemen Arayalım