MENU

Tekne

MERAK ETTİKLERİNİZ

Yat & Tekne Sigortası

Denizlerde güvenle yelken açmak için  yat-tekne sigortanızı tekne bedeli kadar 3.şahıs sorumluluk teminatıyla hazırlıyoruz.
 
   Her türlü deniz aracının deniz tehlikeleri nedeniyle uğrayabilecekleri hasarlara karşı teminat sağlamaktadır. Ancak, deniz vasıtalarının inşası ve denize indirilmeleri sırasında meydana gelmesi muhtemel hasarlar da, tekne sigortaları kapsamında değerlendirilmektedir. 
 
   Tekne sigortasında;
  • Batma,
  • Yanma, infilak,
  • Karaya vurma, sığlığa bindirme, oturma,
  • Fırtına, alabora olma, 
bir başka gemi veya tekne ile çatışma, çatışmadan doğan sorumluluk, güvence altına alınan rizikolardan doğan kurtarma masrafları, dava ve say masrafları, müşterek avarya hasar ve masrafları, tekne ve makinelerdeki gizli kusur, yükleme veya boşaltma sırasında tekneye gelen hasarlar, harp ve grev rizikoları dışındaki rizikolar kapsam dışında tutulmaktadır.

Balıkçı Tekne Sigortası

Sahibi olduğunuz  balıkçı teknenizi denizde , kara da ve çekek yerlerinde uğrayacağı zararlara karşı , tekne sigortası ile teminat altına alıyoruz.
 
teknenizde bulunan teknik ekipmanlarınız ,elektronik cihazlarınız , balıkçılık ekipmanlarınızı sigorta edebilir , yolcularınızın  ve 3 şahıslara  karşı sorumluluk teminatıyla güvenle ticari faaliyetinizi sürdürebilirsiniz.
 

SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ?

0242 746 76 00

Adınızı ve Telefon Numaranızı YazınSizi Hemen Arayalım